Personel Devam Kontrol Sistemi

Personel devam kontrol sistemi, çalışanların gerçek çalışma saatlerini, molalarını, molalarını, oturum açma ve çıkış zamanlarını takip ederek katılımını yönetme sürecidir.

Personel Devam Kontrol Sistemi İle Her İşe Bir Yenilik

Personel Seyirci Kontrol Sistemi profesyonel yazılım ekibi “Hazırlık Kontrol Sistemi” tarafından hazırlanır, iş verimliliğiniz artacak, size zaman kazandıracak, elektronik medya personelinin tüm kart hareketlerini, bordro, günlük ve saatlik izinlerini kontrol edebilirsiniz.

Çalışan katılım sistemi, devam eden işlemleri gerçek zamanlı olarak izlemenize, depolamanıza ve yönetmenize yardımcı olur. Sistem, maaş sürecinin otomatikleştirilmesini destekler. Çalışan zaman hırsızlığını ortadan kaldırmayı destekler niteliktedir.

Programımız tüm bordro programları ile uyumludur, bordro bilgileri, bordro programına transfer personelinizin maaşlarını da hesaplayabilirsiniz. Böylece kullanıcılar programımızdaki tüm raporları düzenleyebilen esnek ve parametrik bir yapıya sahiptir. Programımız Excel’den bilgi alır, Excel’e aktarmaya uygundur. Bugün, işverenlerin, çalışanların katılımlarını işaretleyebilecekleri ve çalışma saatlerini doğru ve zamanında ödeyebilecekleri doğru platform olduğunu anlamalıdır. Uzaktan çalışma tesislerini tercih eden çalışanların katılımını izlemek için önemli bir özelliktir. Bu bakımdan da bu sistem, birçok alanda tercih edilmektedir.

Tamamı pazara sunulan katılım programımız kart ve parmak izi okuma terminallerimizle uyumludur. Program personelimiz geniş bir seçenek menüsü ile donatılmalıdır.

Tüm kişisel bilgilerin ve personelinizin çalışmalarını kolayca takip edebilirsiniz. vardiyalar giriş ve çıkış saatlerine göre belirlenir, şeklin tamamen otomatik olup olmadığını bulmak için vardiya yapılır.

Katılım yönetim sistemi bir çok bölüm için kilit bir süreçtir. Çalışanların katılımının izlenmesi, şirketin güvenilirliği ve karlılığı için çok önemlidir. Çalışanların çalışma saatlerini izlemek için, şirketler geleneksel delikli kart sistemlerinden zaman çizelgelerinden

Biyometrik sisteme kadar çeşitli yöntemler kullanırlar. Bu sürecin temel amacı, saat içinde ve dışında zamanlarını günlük olarak kaydederek çalışanların çalışma saatlerini takip etmektir. Çalışanlar genellikle çalışma saatlerinden sonra veya belirli bir gün için ofisten ayrılmadan önce zaman çizelgelerini doldurmak zorundadır. Zaman çizelgelerinin manuel olarak doldurulması, zaman çizelgesi kurcalaması, yanlışlık ve hatalar vb. gibi çeşitli sorunlara yol açabilir. Otomatik katılım yönetim sistemi işleri kolaylaştırır ve bu tür sorunları önleyebilir.

Personel Devam Kontrol Sisteminin Öncelikli Hedefleri

Katılım izleme sisteminin amacı, insan kaynakları departmanının çalışanların giriş ve çıkış detaylarını takip etmesine yardımcı olmaktır. Çalışanlarınıza yalnızca çalıştıkları süre boyunca ödeme yaparsınız. Gerçek zamanlı raporların oluşturulması, izin yönetimi, vardiya yönetimi ve fazla mesai yönetimi gibi diğer çeşitli işlevleri de destekler. Çalışanların katılımı için hala geleneksel yöntemleri izleyen kuruluşların bulut tabanlı katılım yönetim sistemine geçmeleri gerekmektedir.

Çalışanların kesin çalışma saatlerinin hesaplanması özellikle bordro için önemli bir süreçtir. Katılım takibi ve bordrodaki hata, çalışanların morali ve verimliliğini olumsuz etkiler. Güvenilir bir katılım yönetimi aracı olmadan, şirketler bordro hataları, uyumluluk sorunları vb. İle karşı karşıya kalabilir. Bu nedenle, çevrimiçi katılım yazılımına katılımı kaydetmek ve bu senaryolardan kaçınmak için kağıt tabanlı uygulamaları değiştirin.

Çalışanların tüm katılım kayıtları sadece birkaç tıklamayla mevcuttur ve bu veriler hatasız maaş işleme için yararlı ve gereklidir. Ayrıca, zaman kazanmaya, doğru katılım kayıtlarını izlemeye ve idari işleri azaltmaya yardımcı olur.